פגישת ייעוץ, לפני שמתחילים לרוץ...

אתה נכנס לעולם מרתק ומאתגר שפותח בפניך הזדמנויות עסקיות לרווחים גבוהים, אולם כרוך בסיכונים לא מעטים, הוצאות מיותרות, עוגמת נפש והפסדים חלילה.

כאשר אנו מתחילים ללוות יבואן או יצואן – מתייחסים אליו ברצינות ובכובד ראש. לפיכך בשלב ראשון, מתקיימת פגישת ייעוץ, המהווה בסיס להתוויית התהליך המורכב העתיד לצאת לדרך.

רגע לפני הזינוק, חשוב לבדוק הכל, החל ממצבך הפיננסי, נסיונך בתחום, המתחרים שלך, הלקוחות שלך, המיקום שלך, המוצר שבחרת, הספק איתו תעבוד. בצורה זו נמנע מהפתעות לא נעימות, ונצליח לעבור את כל המשוכות - כדי להגיע אל קו הגמר עם התוצאות הטובות ביותר.

עם הניסיון והידע המקצועי שלנו, נלווה אותך בתהליך היבוא, נספק לך מידע אמין, מעודכן ויקר-ערך (במחיר שווה לכל נפש), שיאפשר לך להתנהל ביעילות, במקצועיות ובביטחון מול ספקי השירותים שלך.

דני מויאל, שירותי ייעוץ בסחר בינלאומי

שירותי ייעוץ בסחר חוץ כוללים  הדרכה בתהליך היבוא*בחירה נכונה של תנאי מכר*בחירת שיטת התשלום לעסקה עם מינימום סיכונים* הכרה של המסמכים העיקריים בסחר חוץ - חשבונות הספק, מסמכי ההובלה, תעודות המקור ועוד*נסייע לך ונלמד אותך כיצד להתקשר עם המכס, התמ"ת ושאר משרדי הממשלה בכל הנוגע לחוקיות יבוא - אישורים, רישיונות ותקנים.

 

בברכה,

דני מויאל

טלפון 052-4498327

 

נתונים נוספים